facebook
Intro background

Aktualności

12 October 2017

Wiecha na osiedlu Nowa 5 Dzielnica w Krakowie

Prace konstrukcyjne budynku A3, powstającego w ramach pierwszego etapu osiedla Nowa 5 Dzielnica i realizowanego przez CNT S.A. Sp.k na krakowskiej Krowodrzy, dobiegły końca. Z tej okazji na obiekcie zawisła tradycyjna wiecha.

W pierwszym etapie powstają równolegle cztery obiekty A2, A3, A4 i A5 na łącznie 606 lokali. Zakończony stan surowy otwarty budynku A3 posiada do 8 kondygnacji naziemnych, 128 mieszkań i 1 lokal usługowy. W kondygnacjach podziemnych znajdą się komórki lokatorskie i dwupoziomowy garaż. Budowa inwestycji rozpoczęła się w styczniu br. Do realizacji obiektu A3 wykonano ok. 23 tys. m3 wykopu i 2 tys. m3 zasypki fundamentów piaskiem, a także zużyto ok. 4 tys. m3 betonu konstrukcyjnego oraz 700 ton stali zbrojeniowej. Generalnymi wykonawcami pierwszego etapu inwestycji jest Eiffage Polska w zakresie budynków A2 i A3 oraz Budimex S.A. w zakresie budynków A4 i A5.

Nowa 5 Dzielnica to prestiżowe osiedle powstające na działce ponad 54 tys. m kw. w centrum Krakowa, u zbiegu ulic Wrocławskiej i Racławickiej. Ważnym założeniem inwestycji było zapewnienie przyszłym mieszkańcom osiedla pełnej infrastruktury usługowo-rekreacyjnej. W przyszłości złożą się na nią punkty handlowo-usługowe, własne osiedlowe przedszkole i aż trzy place zabaw. Dla miłośników zwierząt powstanie zamknięty wybieg dla psów.

– W związku z tym, że dużą część naszych klientów stanowią młode pary i rodziny z dziećmi, przygotowaliśmy ofertę specjalną – klienci nabywający mieszkanie powyżej 70 m kw. otrzymają komórkę lokatorską gratis, zaś przy zakupie lokalu poniżej 70 m kw., klienci na komórkę dostaną 50-proc. rabat – mówi Artur Karczykowski, dyrektor marketingu CNT S.A. Sp.k.

Ceny mieszkań w inwestycji Nowa 5 Dzielnica rozpoczynają się już od 6500 tys. zł za m kw. Przekazanie kluczy przyszłym mieszkańcom, w ramach I etapu inwestycji, planowane jest na III kwartał 2018 r. Deweloper sprzedał do tej pory ok 30% lokali.

***

„Nowa 5 Dzielnica” to prestiżowa inwestycja powstająca w samym sercu Krakowa. Na ponad 54 tys. m kw., u zbiegu ulic Wrocławskiej i Racławickiej, znajdzie się kompleks mieszkalny, którego architektura idealnie współgra z krajobrazem okolicy. Na przyszłych mieszkańców czekają mieszkania wraz z zaaranżowaną infrastrukturą osiedla: placami zabaw, wybiegiem dla zwierząt, miejscami postojowymi, alejami spacerowymi i terenami zielonymi. Inwestorem „Nowej 5 Dzielnicy” jest Centrum Nowoczesnych Technologii Spółka Akcyjna Sp. k. – spółka należąca do Grupy Centrum Nowoczesnych Technologii SA., działającej od 1968 r. i notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1998 r. CNT jest aktywna przede wszystkim w sektorze budowlanym, hydrotechnicznym i infrastrukturalnym oraz na rynku obrotu energią elektryczną poprzez spółkę zależna GET EnTra Sp. z o.o.

Więcej informacji na stronie www.nowa5dzielnica.pl

< Wróć do aktualności

Kontakt

Biuro sprzedaży

Biuro Sprzedaży Mieszkań

ul. Wrocławska 53
30-011 Kraków

+48 12 201 55 55
biuro@nowa5dzielnica.pl

czynne: np-pt 9-18, sobota 10-14

Marta Muszyńska

Marta Muszyńska

Specjalista ds. Sprzedaży

+48 502 585 555
m.muszynska@nowa5dzielnica.pl

Barbara Żukowska

Barbara Żukowska

Specjalista ds. sprzedaży

502 305 555
b.zukowska@nowa5dzielnica.pl

Szanując czas naszych klientów uprzejmie prosimy o wcześniejsze, telefoniczne umawianie spotkań.