Facebook
Intro background

Nowa 5 Dzielnica zlokalizowana jest u zbiegu ulic Wrocławskiej

i Racławickiej w dzielnicy Krowodrza - jednej z najbardziej rozpoznawalnych części Krakowa. Doskonała lokalizacja inwestycji sprawia, że jest to idealne miejsce do zamieszkania.

Osiedle ze względu na centralne położenie, bliskie sąsiedztwo Starego Miasta, ciągów komunikacyjnych i szkół stanowi atrakcyjny wariant dla wszystkich, którzy cenią codzienny komfort.

Kraków
Rynek główny

Dzielnica Krowodrza

to jedna z najbardziej atrakcyjnych i poszukiwanych lokalizacji w Krakowie. To północno-zachodnia część miasta, oddalona o zaledwie 2,5 km od Rynku Głównego, 2,0 km od Głównego Dworca kolejowego i Galerii Krakowskiej. Oprócz licznych linii autobusowych i tramwajowych, w pobliżu kursuje szynobus, którego trasa łączy Krakowskie Centrum Komunikacyjne z Portem Lotniczym w Balicach. Atrakcyjność tego rejonu wynika m.in. z bliskości ścisłego centrum, dobrej komunikacji oraz rozbudowanej infrastruktury handlowo – usługowej.

Dzielnicę Krowodrza upiększają:
Park Jordana jeden z elementów fortyfikacji Twierdzy Kraków. Obecnie miejsce rodzinnej rekreacji w Krakowie. Na terenie parku znajdują się: boiska do siatkówki, piłki nożnej i koszykówki, skate park, place zabaw, mały staw, górka do jazdy na sankach w zimie, muszla koncertowa, obiekty gastronomiczne oraz miasteczko rowerowe – ruchu drogowego dla dzieci i młodzieży.

Plac targowy Nowy Kleparz to najstarsze działające nieprzerwanie targowisko Krakowa, założone w połowie XIV wieku. Obecnie klienci znajdą tu tradycyjne polskie jedzenie, świeże warzywa i owoce, kwiaty, odzież, artykuły gospodarstwa domowego, jak również specjały z różnych stron świata.

Dzielnica Krowodrza to wraz z centrum miasta „serce” Krakowa. Znajdują się tutaj jedne z najważniejszych instytucji i uczelni wyższych, takie jak Akademia Górniczo-Hutnicza, Uniwersytet Rolniczy, Biblioteka Jagiellońska, Muzeum Narodowe, Centrum Kultury. To, czego potrzebujemy na co dzień, jest niemal na wyciągnięcie ręki - poczty, banki, przychodnie, sklepy, przedszkola i szkoły.

Park Jordana
Kraków

Wrocławska

rozrywka

Rozrywka

nauka

Nauka

komunikacja

Komunikacja

apteki

Apteki

zakupy

Zakupy

poczta

Poczta

Zobacz inwestycję na mapie
Kraków

Wrocławska

ZOBACZ MAPĘ

Kontakt

Biuro Sprzedaży Mieszkań

Biuro Sprzedaży Mieszkań

ul. Wrocławska 53
30-011 Kraków

+48 12 201 55 55
biuronowa5dzielnica.pl

Spotkanie w Biurze Sprzedaży możliwe jest po telefonicznym ustaleniu terminu wizyty

Szanując czas naszych klientów uprzejmie prosimy o wcześniejsze, telefoniczne umawianie spotkań.