facebook
Intro background

Aktualności

23 October 2018

Oferta mieszkaniowa osiedla Nowa 5 Dzielnica wzbogaca się o kolejny etap sprzedaży

Osiedle Nowa 5 Dzielnica to nie tylko wspaniała lokalizacja w centrum Krakowa, to również miejsce stworzone z myślą o mieszkańcach. Już teraz oferta mieszkaniowa tej inwestycji została wzbogacona o kolejny etap sprzedaży!

Oferta mieszkaniowa osiedla Nowa 5 Dzielnica wzbogaca się o kolejny etap sprzedaży. Do użytku zostają oddane nowe budynki, na które składa się ponad 430 mieszkań. Przyszli mieszkańcy będą mogli wybierać spośród 1-4 pokojowych lokali. Wysoki standard wykończenia kolejnych budynków oraz dbałość o każdy szczegół ich realizacji, zachęcają by stworzyć w tym miejscu wymarzoną przestrzeń do życia. Zapraszamy do obejrzenia kolejnego etapu realizacji osiedla.

Inwestycja Nowa 5 Dzielnica powstała w sercu Krakowa nieustannie rozwija się i zaprasza do zamieszkania w okolicy, która łączy nowoczesny styl życia z tradycyjnymi wzorcami. Każdy budynek to spójny element składający się na przemyślaną oraz prestiżową przestrzeń. Zapraszamy do obejrzenia mieszkań z najnowszej oferty sprzedażowej.

< Wróć do aktualności

Kontakt

Biuro sprzedaży

Biuro Sprzedaży Mieszkań

ul. Wrocławska 53
30-011 Kraków

+48 12 201 55 55
biuro@nowa5dzielnica.pl

czynne: np-pt 9-18, sobota 10-14

Krystian Sordyl

Krystian Sordyl

Dyrektor Biura Sprzedaży

+48 511 555 660
k.sordylnowa5dzielnica.pl

Barbara Kowynia

Barbara Kowynia

Specjalista ds. sprzedaży

+48 502 305 555
b.kowynia@nowa5dzielnica.pl

Szanując czas naszych klientów uprzejmie prosimy o wcześniejsze, telefoniczne umawianie spotkań.