facebook
Intro background

Aktualności

25 January 2018

Nowa 5 Dzielnica sprzedaje coraz więcej. Ocena wyników sprzedaży mieszkań za 2017 r.

W IV kwartale ubiegłego roku Centrum Nowoczesnych Technologii S.A. Sp.k, zależna od Centrum Nowoczesnych Technologii S.A., odnotowała sprzedaż na poziomie 122 lokali. Tym samym w całym 2017 r. sprzedała 295 mieszkań.

To dla nas bardzo dobry wynik biorąc pod uwagę, że sprzedaż mieszkań w Nowej 5 Dzielnicy rozpoczęliśmy dopiero pod koniec marca 2017 r. Tak naprawdę wyniki za ubiegły rok pokazują efekt 8-miesięcznej sprzedaży. 36 mieszkań sprzedanych w miesiącu w jednej inwestycji to duży sukces – mówi Artur Karczykowski, dyrektor marketingu w CNT S.A. Sp.k.

W pierwszym etapie inwestycji Nowa 5 Dzielnica u zbiegu ulic Wrocławskiej i Racławickiej, w ścisłym centrum Krakowa, powstanie 606 mieszkań. Inwestycja oferuje szeroki wachlarz lokali o zróżnicowanych powierzchniach, od kawalerek po przestronne 4 pokoje. Do każdego lokalu przynależeć będzie przestronny balkon, loggia lub prywatny ogród. Ponadto przyszli mieszkańcy będą mieli do dyspozycji wygodne miejsca parkingowe w dwupoziomowym garażu dla każdego mieszkania i dla gości. Niewątpliwą zaletą inwestycji są również: osiedlowe przedszkole, trzy edukacyjne place zabaw, przestronny wybieg dla psów, a także parking zewnętrzny dla rowerów oraz wózkownie.

Już cztery budynki osiągnęły pełną wysokość i obecnie są w stanie surowym otwartym. Dążymy do tego, aby jak najszybciej doprowadzić je do stanu surowego zamkniętego. Termin przekazania kluczy mieszkańcom planowany jest na III kwartał tego roku – dodaje A. Karczykowski

Nowa 5 Dzielnica położona jest w sąsiedztwie najważniejszych szkół i uczelni wyższych oraz punktów usługowo-handlowych, gwarantuje szybki dostęp do rekreacyjnej i biznesowej części centrum Krakowa. Spacer do rynku Starego Miasta przyszłym mieszkańcom zajmie zaledwie 30 min. 

Więcej informacji: Biuro sprzedaży Nowa 5 Dzielnica, ul. Wrocławska 53, tel. (12) 201 55 55, biuro@nowa5dzielnica.pl


„Nowa 5 Dzielnica” to prestiżowa inwestycja powstająca w samym sercu Krakowa. Na ponad 54 tys. m kw., u zbiegu ulic Wrocławskiej i Racławickiej, znajdzie się kompleks mieszkalny,  którego architektura idealnie współgra z krajobrazem okolicy. Na przyszłych mieszkańców czekają mieszkania wraz z zaaranżowaną infrastrukturą osiedla: placami zabaw, wybiegiem dla zwierząt, miejscami postojowymi, alejami spacerowymi i terenami zielonymi. Inwestorem „Nowej 5 Dzielnicy” jest Centrum Nowoczesnych Technologii Spółka Akcyjna Sp. k.  – spółka należąca do Grupy Centrum Nowoczesnych Technologii SA., działającej od 1968 r. i notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1998 r. CNT jest aktywna przede wszystkim w sektorze budowlanym, hydrotechnicznym i infrastrukturalnym oraz na rynku obrotu energią elektryczną poprzez spółkę zależna GET EnTra Sp. z o.o.

Więcej informacji na stronie www.nowa5dzielnica.pl

< Wróć do aktualności

Kontakt

Biuro sprzedaży

Biuro Sprzedaży Mieszkań

ul. Wrocławska 53
30-011 Kraków

+48 12 201 55 55
biuro@nowa5dzielnica.pl

czynne: np-pt 9-18, sobota 10-14

Marta Muszyńska

Marta Muszyńska

Specjalista ds. Sprzedaży

+48 502 585 555
m.muszynska@nowa5dzielnica.pl

Barbara Kowynia

Barbara Kowynia

Specjalista ds. sprzedaży

+48 502 305 555
b.kowynia@nowa5dzielnica.pl

Szanując czas naszych klientów uprzejmie prosimy o wcześniejsze, telefoniczne umawianie spotkań.