Intro background

NOTA PRAWNA

Nota prawna

Centrum Nowoczesnych Technologii Spółka Akcyjna Sp. k. zastrzega, że dane zamieszczone w niniejszym serwisie internetowym mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Rzuty mieszkań prezentowane w serwisie mają charakter jedynie orientacyjny, a powierzchnie mieszkań i lokali użytkowych są przybliżone i mogą ulec zmianie w trakcie realizacji inwestycji. Centrum Nowoczesnych Technologii Spółka Akcyjna Sp. k. zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w całości czy w części informacji zawartych na niniejszej stronie bez wcześniejszego uprzedzenia. Centrum Nowoczesnych Technologii Spółka Akcyjna Sp. k. nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, aktualność i kompletność informacji publikowanych na niniejszej stronie internetowej.

Wszelkie prawa do całej zawartości niniejszego serwisu internetowego są zastrzeżone. Każdy użytkownik serwisu ma prawo do pobierania i drukowania całych stron lub ich fragmentów pod warunkiem, że nie narusza to praw autorskich oraz praw z rejestracji znaków towarowych należących do Centrum Nowoczesnych Technologii Spółka Akcyjna Sp. k.

Żadna część serwisu internetowego nie może być wykorzystywana w celach komercyjnych poprzez kopiowanie w całości lub części, udostępniana lub wykorzystywana w jakikolwiek inny sposób bez uprzedniej pisemnej zgody Centrum Nowoczesnych Technologii Spółka Akcyjna Sp. k.

Kontakt

Biuro Sprzedaży Mieszkań

Biuro Sprzedaży Mieszkań

ul. Wrocławska 53
30-011 Kraków

+48 12 201 55 55
biuronowa5dzielnica.pl

Spotkanie w Biurze Sprzedaży możliwe jest po telefonicznym ustaleniu terminu wizyty

Szanując czas naszych klientów uprzejmie prosimy o wcześniejsze, telefoniczne umawianie spotkań.