Facebook

Nowa 5 Dzielnica znajduje się w jednej z najbardziej rozpoznawalnych części Krakowa – dzielnicy Krowodrza. Doskonała lokalizacja inwestycji u zbiegu ulic Wrocławskiej i Racławickiej, ilość ciągów komunikacyjnych, a zarazem sąsiedztwo szkół oraz lokali użytkowych to odpowiedź na wszelkie potrzeby, dlatego dzielnica ta cieszy się dużą popularnością i zamieszkuje ją już ok. 35 tysięcy mieszkańców.

Inwestycja Nowa 5 Dzielnica składa się z kilku etapów w ramach których powstaną budynki mieszkalne oraz lokale handlowo-usługowe. Lokale usługowe umiejscowiliśmy w części parterowej, zapewni to większą dostępność dla klientów.

Zadbaliśmy o komfort parkowania, dlatego wokół budynku znajduje się duża ilość miejsc parkingowych dla mieszkańców (właściciel każdego lokalu ma możliwość wykupienia miejsca), a także dodatkowych gości. Zadbaliśmy również o bezpieczeństwo, które zapewni całodobowy monitoring terenu wokół budynku.

Obecnie w ofercie sprzedaży posiadamy lokale użytkowe od 60 do 1200 mkw. Zakończony został pierwszy etap inwestycji, do sprzedaży trafiło 600 mieszkań. Dodatkowo do końca roku oddane zostanie kolejne 157 mieszkań. Łącznie inwestycja liczyć będzie 1450 mieszkań i zostanie ukończona w 2022 r.

0 znalezionych lokali usługowych
Budynek
Numer
Metraż
Cena brutto
Status
Taras w budynku

Nowa 5 Dzielnica to nowoczesne i prestiżowe mieszkania usytuowane w budynkach o kaskadowej zabudowie, liczącej nawet do 9 pięter. Projekt zakłada realizację 1450 lokali, od małych i przytulnych mieszkań, po komfortowe apartamenty typu penthouse. Na najwyższych kondygnacjach zaprojektowano ekskluzywne apartamenty z przestronnymi tarasami, z których rozpościera się ujmujący widok na panoramę Krakowa.

wyszukaj mieszkania >
Nowa 5 Dzielnica
Nowa 5 Dzielnica

Stonowana kolorystyka budynków, szlachetne okładziny elewacji, wysoka jakość wykończenia i elegancka strefa parkowa na osiedlu, to podstawowe wyznaczniki Nowej 5 Dzielnicy. Każdy detal budynku, jak i całego projektu został przemyślany w taki sposób, aby zapewnić wygodne życie przyszłym mieszkańcom. Lokale o zróżnicowanych metrażach pozwalają na dowolną aranżację przestrzeni. Czytelny podział na strefy dzienne, kuchnie, ustawne salony i sypialnie oraz znakomite doświetlenie pomieszczeń to główne atuty komfortowych mieszkań. Ponadto szybkie i ciche windy, nawet po dwie na jedną klatkę, dowożące mieszkańców bezpośrednio do dwupoziomowej hali garażowej to nowy standard, jaki wyznacza Nowa 5 Dzielnica. Ofertę uzupełniają słoneczne balkony, duże przeszklenia i bezpieczne balustrady oraz przestronne antresole.

Mieszkania w Nowej 5 Dzielnicy to wysoka jakość materiałów, której gwarantem jest CNT SA., firma budowlana z blisko 50-letnim doświadczeniem.

Kontakt

Biuro Sprzedaży Mieszkań

Biuro Sprzedaży Mieszkań

ul. Wrocławska 53
30-011 Kraków

+48 12 201 55 55
biuronowa5dzielnica.pl

Spotkanie w Biurze Sprzedaży możliwe jest po telefonicznym ustaleniu terminu wizyty

Szanując czas naszych klientów uprzejmie prosimy o wcześniejsze, telefoniczne umawianie spotkań.