facebook
Intro background

Aktualności

6 December 2017

Drzwi otwarte!

Rosnąca wśród klientów popularność inwestycji w nieruchomości potwierdza, że zakup mieszkania na własność bądź na wynajem to obecnie najbezpieczniejszy sposób na lokatę kapitału. Dlatego do połowy grudnia br., w biurze sprzedaży Nowej 5 Dzielnicy, przy ul. Wrocławskiej 53 w Krakowie można będzie skorzystać z organizowanego przez dewelopera Centrum Nowoczesnych Technologii S.A., S.k. wydarzenia pn. „Drzwi otwarte!”.

Wydarzenie Nowej 5 Dzielnicy pod hasłem „Drzwi otwarte!” to doskonała okazja do zapoznania się ze specjalną ofertą dewelopera, dedykowaną szczególnie zainteresowanym zakupem wymarzonego „M” oraz inwestorom, którzy wiedzą, że nieruchomości są ważnym elementem rynku kapitałowego, a inwestowanie w nie własnych oszczędności przynosi pewny zysk. Rentowność lokaty w postaci mieszkania wiąże się ze wzrostem wartości lokalu w czasie oraz zysku z wynajmu. Jednak to, jaki klient osiągnie profit w dużej mierze zależy od tego, na jakiego dewelopera postawi. Jeśli ma do czynienia z silnym podmiotem, może być spokojny o zainwestowane środki.

W ramach „Drzwi otwartych” w Nowej 5 Dzielnicy, do połowy grudnia br. klienci mogą skorzystać ze specjalnej oferty i kupić w atrakcyjnej cenie mieszkanie najbliższe ich oczekiwaniom, jeśli nie na własne potrzeby, to inwestycyjnie. Wśród dedykowanych promocji znalazły się bezpłatne komórki lokatorskie dla mieszkań o powierzchni powyżej 70 m kw. oraz rabat w wysokości 50 proc. ceny za taką komórkę w przypadku mieszkań poniżej 70 m kw., karty rabatowe oferujące do 25 proc. zniżki na zakup wykończenia, a także ubezpieczenia – mieszkania (pierwszy rok gratis) i na życie (do 3000 zł gratis).

Osiedle Nowa 5 Dzielnica powstaje w Krowodrzy, obecnie najlepiej prosperującej dzielnicy Krakowa. Inwestycja jest propozycją dla najbardziej wymagających klientów, którzy pragną zamieszkać w spokojnej okolicy, pozostając przy tym w niedalekiej odległości od centrum miasta. Kompleks mieszkalny położony jest w sąsiedztwie najważniejszych szkół i uczelni wyższych oraz punktów usługowo-handlowych, gwarantuje szybki dostęp do rekreacyjnej i biznesowej części centrum Krakowa. Spacer do Rynku Głównego zajmie zaledwie 30 min.

Inwestycja oferuje szeroki wachlarz mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach, od kawalerek po przestronne 4 pokoje. Do każdego lokalu przynależeć będzie balkon, loggia lub prywatny ogród. Ponadto przyszli mieszkańcy będą mieli do dyspozycji wygodne miejsca parkingowe w dwupoziomowym garażu dla każdego mieszkania i dla gości, osiedlowe przedszkole i trzy edukacyjne place zabaw, a także przestronny wybieg dla psów, parking zewnętrzny dla rowerów oraz wózkownie.

Więcej informacji: Biuro sprzedaży Nowa 5 Dzielnica, ul. Wrocławska 53, tel. (12) 201 55 55,
biuro@nowa5dzielnica.pl lub na stronie www.nowa5dzielnica.pl.

< Wróć do aktualności

Kontakt

Biuro sprzedaży

Biuro Sprzedaży Mieszkań

ul. Wrocławska 53
30-011 Kraków

+48 12 201 55 55
biuro@nowa5dzielnica.pl

czynne: np-pt 9-18, sobota 10-14

Marta Muszyńska

Marta Muszyńska

Specjalista ds. Sprzedaży

+48 502 585 555
m.muszynska@nowa5dzielnica.pl

Barbara Kowynia

Barbara Kowynia

Specjalista ds. sprzedaży

+48 502 305 555
b.kowynia@nowa5dzielnica.pl

Szanując czas naszych klientów uprzejmie prosimy o wcześniejsze, telefoniczne umawianie spotkań.